Salón Vozickar.info – Brno

Je nám potěšením, že můžeme přijmout pozvání brněnské firmy CanoCar a opět v sobotu strávit několik hodin diskusí, zkoušením, konfigurací a možná i drobným servisem pomůcek, které napomáhají každodenní samostatnosti a aktivitě vozíčkářů.

Koncepce Salónu Vozickar.info se již mnohokrát osvědčila. Na jednom místě si můžete otestovat například mechanický vozík, hned si ho zkusit naložit do auta, zároveň použit desku na přesedání nebo otočné sedadlo a poté si vyzkoušet vozíčkářské rukavice nebo jiné doplňky.
Ale možná chcete využít Salón jen jako místo pro přátelská setkání tak, jak jste byli dříve zvyklí na Rehaprotexu.

A nebo vůbec nic nepotřebujete, ale fakt už je nutné vyčistit a rozpohybovat ta přední kolečka na vašem vozíku.

Těch důvodů může být mnoho. Pro každý z nich je Salón správnou odpovědí a nás potěší, když vaše návštěva potvrdí naše očekávání.


V roce 2020 se pár dní po brněnském Salónu Vozickar.info zavíral nejen společenský život, ale také velká část ekonomiky. Pevně věříme, že právě oznámený sedmý Salón Vozickar.info, který se uskuteční

25. 9. 2021 v prostorách CanoCar Brno,

tento přívlastek neponese a bude to příjemné podzimní setkání  na téma vozíčkářské techniky a doplňků mobility.

 

Salón Vozickar.info Brno


Opět pro vás budou připraveny mechanické vozíky a elektrické vozíky Quickie, špičkové přídavné elektrické pohony Klaxon a Empulse, vozíčkářské oblečení Kinetic Balance a rukavice Chiba, antidekubitní sedačky Jay a Roho, automobily s ručním řízením a sníženými podlahami, dětské zádržné systémy a mnoho dalších vychytávek.


Eshop s vozíčkářskými doplňky 4HANDI.com si pro návštěvníky připravil doručení zdarma na Salón a výhodou celé akce bude, že si produkty budete moci na místě vyzkoušet a osahat.


Salón Vozickar.info (BRNO)


První mimo-slovenský Salón nás příjemně překvapil návštěvností, což je nejlépe vidět i na tomto krátké shrnujícím videu. Věříme, že ten druhý brněnský bude minimálně stejný.


Detaily akce

KDY:    25. 9. 2021, 10 – 16 hod.
KDE:    CanoCar Brno, Olomoucká 176, Brno
PROČ: Na jednom místě vyzkoušíte vozíky, přídavné pohony, ruční řízení, snížené podlahy aut a mnoho dalších věcí nutných pro zvládaní každodenních výzev vozíčkáře.


Partneři akce

narusena mobilita - vozickar

 

 

CanoCarHANDY logo

 

eurokluc - letmo logo

 

 

 

logo 4handi.com


P.S: E-shop 4handi.com si pro vás připravil možnost bezplatného vyzvednutí jakéhokoliv sortimentu během Salónu Vozickar.info 25. 9. 2021.

doručení zdarma 4handi.com

Close