Samolepka

Redakcia Vozickar.sk pripravila pre svojich čitateľov príjemnú pomôcku na uľahčenie parkovania – samolepku zvýrazňujúcu nutnosť dodržať odstup vedľajších áut pre ľahký nástup vozičkára.

samolepka_vozickar
Stačí, keď do nižšie uvedených polí zadáte údaje osoby, ktorej si prajete samolepku odoslať. Samolepka je zasielaná zdarma vďaka partnerstvu so spoločnosťou Letmo, ktorá hradí tlač aj distribúciu.

 

Poznámka
Nejedná sa samozrejme o formálne označenie “vozičkárskeho” auta, ale o viditeľné upozornenie ostatných vodičov na potrebu dodržať dostatočný odstup na ľahké nastúpenie vozičkára. Samolepka je určená na umiestnenie na okno “za vodiča” – je navrhnutá tak, že sa lepí z vnútornej strany. Jej veľkosť je približne 8×12 cm.

 

Niektoré z reakcií:

Vážení přátelé,
nedávno jsem od Vás obdržel samolepku na auto označující potřebu vozíčkáře na prostor k nástupu do vozu. Už ji mám nainstalovanou a jak jsem si povšiml, svou funkci plní. Přijměte proto, prosím, poděkování, že jste se ujali tohoto úkolu a třeba i drobností (ale smysluplnou) se snažíte nám postiženým ulehčit život.
Ještě jednou Vám děkuji zůstávám s pozdravem……
v úctě Libor Křenek


Dobry den volam sa Fredy a som podpredseda Klubu vozickarov v Trnave. Dnes sme dostali super samolepku na zvyraznenie nutneho priestoru pre vozickara. Chcem Vas poprosit zislo by sa nam viacej takych nalepok, ja viem doteraz sme ich nemali a zili sme, ale s problemami a myslim, ze je to super napad. Preto Vas chcem poprosit o zaslanie asi desat kusov pre nasich clenov.  Za ochotu Vam vopred dakujem…


Martin Kmeťo
Vynikajúca vec, mám otca na vozíku a málokto z „rýchlo pečených“ šoférov pozná túto vyhlášku…

 


   sipka_delici

 

Close