SMART

 

Nákupem přes SMART Vozickar.info získáváte aktuální ceny největšího slovenského prodejce ALZA.sk a ještě tím podpoříte provoz portálu Vozickar.info.

Pokud máte nápad na jakoukoliv jinou aplikaci SMART zařízení, ať už pro domácnost nebo kancelář, neváhejte se s námi podělit – rádi ji přidáme.
(info@vozickar.sk)

 


 

Danalock V3 sada inteligentný zámok vrátane cylindrickej vložky M & C – Bluetooth & HomeKit

Inteligentný zámok ovládaný cez Bluetooth, kompatibilný s Apple HomeKit, aplikácia pre iOS, v angličtine, Chacha20 šifrovanie, požiadavky na zámok: špeciálna vložka M&C Color, cylindrická vložka súčasťou balenia, zdieľanie prístupu, monitoring príchodov a odchodov a možnosť naprogramovania niekoľkých používateľov.


Meross 1 Pack White WIFI Smart Plug Without Energy Monitor

 

Chytrá zásuvka ovládaná přes WiFi, funguje samostatně, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, počet zásuvek 1 ks, max. zatížení 2200 W, aplikace v angličtině a v němčině pro Android a iOS

 

 


Eve Thermo 2017

Termostatická hlavice sloužící ke kontrole vytápění v domě, s umístěním na radiátor, kompatibilní s Apple HomeKit, napájený bateriemi, připojení přes Bluetooth, fungování samostatně, dotykový displej, kompatibilní s ventily typu RA, RAV a RAVL, ovládání přes aplikaci na iOS
Hlasový asistent Google Assistant, podporované OS: Android a iOS, pásma WiFi 2.4 ghz a 5 ghz, slúži na ovládanie smart domácnosti a prehrávanie hudby, mikrofóny na snímanie okolitého zvuku: 2, podpora spotify a interaktívny displej, jazyk aplikácie: angličtina a nemčina

Ring Doorbell

Ring Doorbell vo vyhotovení Venetian Bronze predstavuje inteligentné zabezpečenia pre každú domácnosť. Tento zvonček posúva vašu bezpečnosť na ďalšiu úroveň – umožňuje sledovanie dverného priestoru odkiaľkoľvek v 720p HD rozlíšení pomocou mobilného telefónu. Navyše vďaka obojsmernému ozvučeniu (mikrofón a reproduktor) môžete s návštevou hovoriť bez toho, aby ste otvorili dvere. To všetko pomocou mobilného telefónu, tabletu alebo počítača.

Samozrejmosťou sú aj notifikácie priamo na vaše zariadenie v prípade pohybu. Ring Doorbell totiž disponuje nastaviteľnými pohybovými senzormi s dosahom až 10 metrov, vďaka ktorým možno zaznamenať akýkoľvek pohyb pred vaším vchodom. Nechýba ani infračervené nočné videnie. Súčasťou balenia je aj vymeniteľná batéria s výdržou 6 – 8 mesiacov prevádzky na jedno nabitie. Na napájanie možno využiť aj súčasnú kabeláž.


Netatmo Doorbell

 

Videozvonek Netatmo.
Připojení přes WiFi, kompatibilní s Apple HomeKit a Google Assistant, síťové napájení.


Apple HomePod

 

Atraktívne poňatý inteligentný reproduktor Ho mePod patrí medzi jednu z najväčších noviniek spoločnosti Apple za posledné roky. Ide o priamu konkurenciu napríklad pre zariadenie Google Home. Svojím poňatím sa však skôr zameriava na konzumáciu hudby zo služby Apple Music alebo na ovládanie domácich spotrebičov pomocou aplikácie Apple Home.

 

 


EZVIZ C3W (ColorNightVision)

Kamera s rozlišením obrazu 1080p
Barevné nebo IR noční vidění (až 30m), detekce pohybu, WiFi 2,4GHz, magnetická základna.
Aplikace na iOS, Android, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant

 

 


Click And Grow Stand

Patříte mezi náruživé pěstitele, kteří používají k rozrůstání své úrody chytré květináče Click and Grow Smart Garden 3 nebo Click and Grow Smart Garden 9?

Nemáte doma dostatek prostoru a chtěli byste svou sbírku květináčů rozšířit? V tom případě by se vám mohl hodit tento dřevěný stojan Click and Grow Stand.

Díky svému kvalitnímu a povedenému zpracování můžete hezky nad sebe umístit například dva květináče Smart Garden 9 a další dva Smart Garden 3. Díky tomu pak zvládnete pěstovat až 27 rostlinek najednou!

Stojan je designově povedený a krásně tak zapadne kdekoliv do domácnosti.

 

 


Close